Noc s Pannou Máriou

V noci z 9.2.na 10.2.bude v priestoroch našej školy živo. Organizujeme duchovno - hravú noc s Pannou Máriou, ktorá je určená pre žiakov 4., 5., 6. ročníka. Môžu sa tešiť na tvorivé a hravé stanovištia súvisiace so životom Panny Márie, na biblickú modlitbu sv.ruženca sprevádzanú videom, nočnú svätú omšu aj možnosť spovede, nočný sprievod so svetielkami. Pre vytrvalcov bude pripravený aj film, prípadne nočné dialógy.

O tejto akcii informovala aj tlačová kancelária konferencie biskupov Slovenska.

A tu je videolink z tejto akcie.

Kedy a kde sa stretneme ?

Stretneme sa v piatok 9.2.2018 o 17.00 v ZŠ sv.Jozefa, akcia trvá do soboty 10.2.2018 do 9.00 v priestoroch školy. Je potrebné priniesť si karimatku a spacák /niekoľkým deťom môžeme požičať/, osobné potreby, prezúvky alebo kľúčik od skrinky v šatni, vlastnú stravu na večeru v piatok. V sobotu deti dostanú raňajky + teplý čaj. Rozídeme sa po budíčku, modlitbe a raňajkách. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Pedagogický dozor zabezpečí sr. Katarína, sr. Bohdana, sr. Timotea a animátori zo školy.

Poplatok 3€ spolu s návratkou potvrdenou rodičmi treba odovzdať jednej sestre z dozoru do stredy 7.2.2018.