Deň matiek

Aj tento školský rok žiaci našej školy nacvičili program pre svoje mamy a staré mamy ku Dňu matiek.

Srdečne Vás pozývame na kultúrne vystúpenie, ktoré bude v nedeľu 13.mája 2018 o 15.00 v Mestskom kultúrnom stredisku v Novom Meste nad Váhom.

No nielen v tento deň dokážu deti potešiť svoje mamy úprimným vyznaním.

Moja mama

Začal sa deň. No pre mamu sa začal oveľa skôr. Skoro ráno musela ísť do obchodu nakúpiť. No a potom sa pre ňu začína kolotoč povinností. Pripraviť raňajky, .... a mnoho ďalších vecí, ktoré by sa snáď ani nedali vymenovať.

Každý deň, to prvé, čo na nej zbadám je jej milý, láskavý úsmev. Je to to prvé i posledné, čo na nej vidím, keď vstávam i keď idem spať. Veľmi na nej obdivujem jej nesmierne pochopenie pre druhých. Viem, že je niekedy unavená, ale ona to vôbec nedáva najavo. Jasne je to vidieť z jej tváre, ale aj z jej očí, ktoré vyvierajú kdesi z hĺbky duše.

Nikdy, nikdy nie je zbrklá, koná pohotovo a presne. Je láskavá, dokáže rozoznať každú situáciu, a v nej sa aj správne rozhodovať. Viem, že som ju ani zďaleka neposlúchal. Nedá sa opísať neopísateľne dobrý človek, ale dá sa povedať veta, a som si ňou úplne istý, že moja MAMA je tá najlepšia mama na celom svete.